,
Od 1998 roku sprzedajemy, montujemy i serwisujemy okna i drzwi oraz dbamy o satysfakcję klientów. Co zyskasz współpracując z nami?
  • Oferujemy wyroby wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach i najkrótszymi w Polsce terminami realizacji. Jak to możliwe? Jesteśmy wiodącym partnerem handlowym największego w Polsce producenta stolarki PVC firmy DRUTEX S.A. Z czołowymi producentami drzwi takimi jak GERDA i PORTA łączą nas wieloletnie kontakty handlowe.
  • Stawiamy na indywidualne podejście. Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb, celów i zasobów portfela.
  • Dbamy o wygodę i oszczędzamy Twój czas. Działamy kompleksowo. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i oferujemy dodatkowe produkty służące poprawie bezpieczeństwa oraz wyglądu okien.
  • Długoletnie doświadczenie, rzetelność, terminowość. Te trzy filary naszej firmy sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają.
„Fenster – kilkunastoletnie doświadczenie, nowoczesne podejście.”
Dane kontaktowe
Kraków

ul. Mogilska 123 lok. 69A.
(budynek Stella Nova)
 
tel.: (12) 411-44-55
tel.: (012) 412-21-60
 
Żywiec
al. Wolności
(obok TESCO i stadionu Koszarawy)
 
tel/fax: (033) 861 25 59
kom. 605 311 557
 
 
Formularz kontaktowy
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości możesz użyć poniższego formularza. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

*Osoba Firma:
Telefon *Email
* Treść

* Przepisz kod
Używając formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu skontaktowania się ze mną, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133.
Nasze biuro