, , , ,
Od 1998 roku sprzedajemy, montujemy i serwisujemy okna i drzwi oraz dbamy o satysfakcję klientów. Co zyskasz współpracując z nami?
  • Oferujemy wyroby wysokiej jakości, po konkurencyjnych cenach i najkrótszymi w Polsce terminami realizacji. Jak to możliwe? Jesteśmy wiodącym partnerem handlowym największego w Polsce producenta stolarki PVC firmy DRUTEX S.A. Z czołowymi producentami drzwi takimi jak GERDA i PORTA łączą nas wieloletnie kontakty handlowe.
  • Stawiamy na indywidualne podejście. Dobieramy rozwiązania do Twoich potrzeb, celów i zasobów portfela.
  • Dbamy o wygodę i oszczędzamy Twój czas. Działamy kompleksowo. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i oferujemy dodatkowe produkty służące poprawie bezpieczeństwa oraz wyglądu okien.
  • Długoletnie doświadczenie, rzetelność, terminowość. Te trzy filary naszej firmy sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają.
„Fenster – kilkunastoletnie doświadczenie, nowoczesne podejście.”
Parapety, akcesoria
Po pierwsze wykończenie okien

Z oknami jest jak z prezentami – dobrze opakowane wyglądają dużo lepiej. Decydując się na wymianę okien warto pamiętać o parapetach. W naszej ofercie znajdziesz:
 
Parapety wewnętrzne:
Parapety zewnętrzne:
Po drugie zabezpieczenie przed włamaniem
 
Coraz więcej klientów zgłasza potrzebę zabezpieczania przed włamaniem. Co ciekawe wiele wtargnięć  dotyczy mieszkańców wyższych pięter. Zachęcamy do działania przed, a nie po incydencie.
Oferujemy następujące możliwości zabezpieczenia okien przed złodziejem:
Po trzecie akcesoria
 
Proponujemy szeroki wachlarz akcesoriów okiennych:

← Powrót do listy produktów